07.12.2023

Gwiazdka w Instytucie Literatury

plakat

Głównym zadaniem Instytutu Literatury jest nie tylko wspieranie twórców literatury niekomercyjnej, ale również pomoc czytelnikom w rozwijaniu ich kompetencji kulturowych poprzez zachętę do samodzielnej lektury wysokoartystycznej prozy, poezji i krytyki.

Okres przedświąteczny to czas, w którym myślimy, czym obdarować najbliższych, jak sprawić im przyjemność i umilić czas. Wierzymy, że dobra książka wciąż pozostaje jednym z najbardziej cenionych upominków świątecznych. Dlatego, by ułatwić Czytelnikom wybór, przygotowaliśmy kampanie kierujące na specjalnie przygotowane kategorie tematyczne na naszej stronie www.sklep.instytutliteratury.eu.

 

Od 6 do 20 grudnia, na spragnionych poważnej literatury czekają promocje z kodem rabatowym ZIMA25.

plakat

Pod hasłem: Czytaj, oszczędzaj i odkrywaj nowe światy nasi Czytelnicy znajdą najciekawsze powieści! Dystopie, opowieści rodzinne, surrelna literatura wojenna – nawet najbardziej wymagający czytelnik znajdzie coś dla siebie.

plakat

Życie pisze najciekawsze fabuły – takim mottem opatrzyliśmy kampanię dla wielbicieli biografii– odwiedzając naszą stronę otrzymają Państwo 25% rabatu na wszystkie pozycje z tej kategorii.

plakat

Pamiętamy również o nauczycielach. Pod hasłem: Nauczanie to pasja, a najlepszym prezentem jest wiedza, przygotowaliśmy ofertę na wszystkie książki z Biblioteki Krytyki Literackiej z 25% rabatem.

 

Zapraszamy na stronę Instytutu Literatury, mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Państwu do gustu, a wrażeniami z lektur będą się Państwo dzielić podczas świątecznych spotkań. Spędźmy święta z mistrzami literatury!

Jeśli kopiujesz fragment, wklej poniższy tekst:
Źródło tekstu: Redakcja NNCT, Gwiazdka w Instytucie Literatury, Czytelnia, nowynapis.eu, 2023

Przypisy

    Loading...