16.09.2021

Nowy Napis Co Tydzień #118 / Niezmienna zmienność. Świat według Juliana Kornhausera

Oglądaj film

„Jestem człowiekiem o powściągliwych emocjach, posługuję się dystansem […]. Nie lubię chaotycznego potoku obrazów, nie daję się ponieść wyobraźni” – wyznawał Annie Piwkowskiej Julian Kornhauser. I jest to jedna z nielicznych tego rodzaju wypowiedzi poety, w której odsłania on cząstkę tajemnicy własnego charakteruA. Gleń, Języki rzeczywistości. O twórczości Juliana Kornhausera, Kraków 2018, s. 7.[1].

Tym bardziej mamy przyjemność zaprosić do zapoznania się z filmem Niezmienna zmienność. Świat według Juliana Kornhausera Beaty Netz. A także korzystając okazji pragniemy złożyć poecie najlepsze życzenia urodzinowe, zdrowia, pogodnych dni i nocy, przyjemnych zdarzeń losu i wielu poetyckich wzruszeń! Wszystkiego dobrego!

Premier filmu: 20 września 2021 roku o godzinie 18:00

SCENARIUSZ I REALIZACJA: Beata Netz

ZDJĘCIA: Mieczysław Chudzik

OBRAZY: Renata Bonczar

CZYTAŁ: Robert Talarczyk

DOKUMENTACJA: Hanna Suchorabska

MONTAŻ: Mariusz Marszałek, Damian Kaca

MUZYKA: Józef Skrzek

Na naszym portalu dostępna jest również książka Adriana Glenia Języki rzeczywistości. O twórczości Juliana Kornhausera, którą można zakupić w e-sklepie lub pobrać bezpłatnie w postaci pliku PDF.

Jeśli kopiujesz fragment, wklej poniższy tekst:
Źródło tekstu: Beata Netz, Niezmienna zmienność. Świat według Juliana Kornhausera, „Nowy Napis Co Tydzień”, 2021, nr 118

Przypisy

    Powiązane artykuły

    Loading...